Przejdź do treści

dołącz do ruchu YoungStars

Bardzo ważnym elementem spotkań lokalnych grup oraz samych szkoleń YoungStars jest pedagogika przeżyć, która sprawia, że są one bardzo atrakcyjne dla uczestników. Najlepszym sposobem, żeby się dowiedzieć na czym to polega, jest osobiste uczestnictwo w szkoleniu dla liderów.

Nasze standardowe szkolenia odbywają się w formie tygodniowego wyjazdu. Zazwyczaj prowadzone są w formie obozu harcerskiego. Obejmują one podstawy teoretyczne ale największy nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne i już w czasie szkolenia uczestnicy aktywizują nowo zdobyte umiejętności.

Dla osób, którym brakuje urlopu na pełne szkolenie organizujemy kursy w formie weekendowych „Starterów” (od piątku 18:00 do niedzieli 18:00). Obejmują one najbardziej kluczowe tematy pozwalające rozpocząć przygodę z YoungStars.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o krótki email kontaktowy: email@young-stars.pl

módl się z nami o przyszłe pokolenie

Raz na miesięc podsumowujemy co się aktualnie dzieje. Przekazujemy sprawy do modlitwy i plany na najbliższą przyszłość. Informujemy o najbliższych szkoleniach, możliwościach zaangażowania czy dużych akcjach organizowanych w pojedynczych lokalnych grupach.

Zapisz się na nasz newsletter

wesprzyj naszą działalność

Ustalając cenę szkoleń dbamy o to, aby opłaty uczestników zaledwie pokrywały koszty szkolenia. Tzn. że cała działalność stowarzyszenia poza szkoleniami opiera się na darowiznach osób nam przychylnych. Twoja darowizna umożliwi nam więc działalność wychodzącą poza szkolenia, tak aby koszty szkolenia mogły pozostać niskie. A dla tych uczestników, którzy zamierzają zdobyć Dyplom YoungStars, chcemy oferować dodatkowy sponsoring. Po to, żeby koszty dla nikogo nie były przeszkodą.

 

YoungStars Polska
ul. Swojczycka 105
51-502 Wrocław

KRS 770376

Nr konta:

81 1750 0012 0000 0000 4104 1188