Jesteś chętny poznać służbę YoungStars, ale nie możesz przyjechać na tygodniowe szkolenie? A może chcesz tylko poznać nowe pomysły na pracę z dziećmi? 

Albo chcesz, aby w Twoim zborze powstała grupa YoungStars, jednak brakuje Wam przeszkolonych liderów?  

W takim razie zapraszamy do udziału w Starterach YoungStars. STARTER to intensywny weekend pozwalający poczuć jak wygląda praca YoungStars na własnej skórze.

W ramach szkolenia uczymy:


  • jak głosić dzieciom Ewangelię w praktyczny sposób

  • jak tworzyć gry tematyczne 
  • 
jak efektywnie wykorzystać techniki outdoorowe i gry
  • 
jak opowiedzieć historie biblijne, żeby dzieci słuchały


Podczas szkolenia wszystko, czego nauczamy, od razu ćwiczymy  w praktyce. Poza tym omawiamy rolę lidera oraz dajemy wiele, wiele praktycznych pomysłów. Dlatego szkolenie nadaje się dla uczestników już od 15 roku życia nawet bez doświadczenia w pracy z dziećmi.


Co jakiś czas oferujemy szkolenia STARTER w określonych terminach. Jednocześnie jesteśmy chętni poprowadzić takie szkolenie w Twoim zborze w dogodnym dla Was terminie.  

Szkolenia trwają od piątku (zaczynamy kolacją o 17:30) do niedzieli (kończymy kolacją o godzinie 18:00). W przypadku organizowania szkolenia w Waszym budynku zborowym szkolenie obejmuje również ewangelizacyjne kazanie podczas niedzielnego nabożeństwa oraz przedstawienie służby dla całego zboru.

A może chcesz zobaczyć służbę YoungStars na żywo? We Wrocławiu mamy działającą grupę YoungStars przy zborze KWCH – można zobaczyć aktualny plan i opis grupy na http://wroclaw.kwch.org/youngstars, a aktualności są dostępne na https://www.facebook.com/YoungStarsWroclaw

Na koniec jeszcze kilka informacji:

  • Szkolenie jest dla osób, które ukończyły 15 lat
  • Minimalna liczba uczestników: 10 osób (lub 5 jeśli w budynku zborowym)
  • Maksymalna liczba uczestników: zależy od miejsca szkolenia

Siedziba stowarzyszenia

YoungStars Polska
ul. Swojczycka 105
51-502 Wrocław

KRS 770376

YoungStars Polska: